Postřehy Petra Fialy

Petr píše: Tak jsem dnes ráno vlezl do šatny ve fitku, kde stál svlečenej tak potetovanej chlap, že jsem okamžitě dostal záchvat smíchu a zeptal se ho: “ Hele, ty slipy sou opravdický nebo taky nakreslený? “ Maník se zasmál a upozornil mě na Večerníčka, kterého měl nádherně vybarveného vytetovaného na levém stehně, myslím. Tý vádo! Já vím, lidská fantazie mě nikdy nepřestane překvapovat, a je to dobře, ale tohle by mě teda fakt nenapadlo! Prý až ho přestanou vysílat, on ho bude mít pořád. No tak to zas jo.

Pak bylo taky dobrý, že když jsem se do šatny vrátil po hodině durch zpocený a dopotácel se do sprchy, tekla jen…vřelá. Což jsem zjistil vlastně až kompletně namydlenej. Předtím byla voda jen…hodně horká, což jsem myslel, že přejde. Nepřešlo, akorát se to zhoršilo. Furt všechny okolo peskuju, aby NEMYSLELI, a myslím to vážně, aby prostě jen konali, drželi se intuice, první myšlenky, nic nekomplikovali a prostě žili a pak stojím nahej se sprcháčem v očích a bičuju se občasnými střiky kouřící vody. Paráda!

Koupil jsem si pak ve městě knihu 1001 myšlenek, které změnily naše uvažování. Stála skoro litr, ale to by v tom byl čert, abych se zas něco nedozvěděl. Něco, co mě přivede k něčemu úplně jinému a to zas k něčemu, o čem teďka ještě nic nevím. a co mě překvapí možná nejvíc. Je to dost konkrétní?  Snad jo.
Jdu si o tom popřemýšlet do sauny. Asi toho horka bylo furt málo! 

pfAutor článku je frontmanem populární skupiny Mňága a Žďorp

Red

Red